Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Вітаємо з Новим 2017 роком!

 

ДОРОГІ ДРУЗІ! 

 

Компанія «Real Staff» вітає всю українську спільноту за кордоном з Новим Роком! Наш колектив бажає Вам веселих свят, гарного здоров’я, легкої праці та усього найкращого в 2017 році! 
У новому році ми бажаємо кожному досягнути поставленої мети. Нехай, нарешті, прості, але такі важливі речі здійсняться у Вашому житті: знайдеться втрачена робота, возз’єднається сім’я після тривалої розлуки, отримається довгоочікуваний дозвіл на постійне місце проживання, знайдеться робоче місце після стажування, повернеться зайве сплачений податок, піддасться вивченню англійська мова та вдало складеться екзамен КЕТ, отримається місце з чудовими умовами для стажування. Ми бажаємо Вам гарних стосунків із роботодавцями, достойної зарплатні за Вашу працю, дружнього колективу та веселого дозвілля! Ми знаємо на власному досвіді, як це все важливо для Вас! 
Користуючись нагодою, висловлюємо подяку усім, хто в минулому році надав перевагу співпраці саме з нашою компанією! Ми цінуємо виявлену нам довіру і докладаємо усіх зусиль аби відповідати Вашим найкращим очікуванням від співпраці з нами! Тим, хто не мав справи з нами, а лише планує поїздку за кордон, запрошуємо до нашої вже досить великої спільноти. Адже успіх окремо взятого одного клієнта - це маленький внесок у загальну справу нашої компанії. Ці речі тотожні. Тому віддаючи свій час, зусилля, кошти та відданість роботі, ми, разом з Вами, насправді, інвестуємо у майбутнє тисяч інших українців, які прагнуть себе реалізувати у сфері сільського господарства за кордоном! Усвідомлення цього додає нам сил та надихає на нові звершення на професійній ниві! Чого і Вам щиро бажаємо у новому році! 
З повагою, 
колектив «Real Staff»