Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

 Робота у Новій Зеландії

Сучасна Нова Зеландія належить до розвинених країн світу, має високий ІРЛП (Індекс розвитку людського потенціалу) і відповідний рівень життя місцевого населення. Основою його є висока продуктивність праці, використання новітніх досягнень науки й техніки. У світовій економіці Нова Зеландія, як і Канада з Австралією, має аграрно-сировинну спеціалізацію. Тому сільське господарство в цій країні є однією із ключових галузей економіки. Особливо розвиненим є молочне виробництво. Останніми роками молочні господарства країни охоче запрошують українців на роботу в якості досвідчених працівників.

Умови

Статус працівника: кваліфікований робітник.

Галузі розміщення: молочні ферми.

Термін роботи: 36 місяців з можливістю подовження контракту.

Обов’язки на виробництві:
Молочні ферми: доїння корів, мийка системи, годівля, догляд за телятами, введення вакцини, вміння їздити на тракторі та квадроциклі (мотоциклі).

Проживання: працівники забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок за кілька кілометрів від ферми. Житло завжди обладнане всім необхідним. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер надає робітнику певний  транспорт (як правило, це квадроцикл чи мотоцикл). Вартість проживання – не більше 100 американських доларів на місяць.

Зарплата: зазначається в трудовому договорі з роботодавцем у розрахунку за рік. Наразі мінімальна річна ставка зарплати – не менше 35360 американських доларів. Робочий день становить 10-12 годин (включаючи час на сніданок та обід). Понадурочних робочих годин зазвичай немає, однак протягом року є 11 святкових днів, робота в які  оплачується додатково (50 доларів за день). На харчування витрачається в середньому 250-350 доларів на місяць.

Відпустка надається  після шести місяців роботи. Звичайний період відпусток – червень/липень. Працівник може взяти кілька тижнів відпустки або відразу місяць. Під час відпустки нараховується зарплата як у робочий місяць, що і є відпускними коштами.

Ставка податку: 17 відсотків.

Мінімальна сума коштів, яку можна відкласти після сплати податків, вартості житла та харчування становить 1500-1600 американських доларів (близько 2000 новозеландських доларів) на місяць.

Cоціальний захист: робітник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби. Лікарняні дні можна брати без довідки з лікарні (тривалістю до 5 днів).

Термін оформлення

Період приймання анкет на програму: з серпня по грудень; виїзд до Нової Зеландії - весна наступного року.

Пошук місця роботи: протягом 1-4 місяців після проходження співбесіди з роботодавцем/представником "Real Staff" у Новій Зеландії.

Очікування дозволу після подачі документів в посольство: протягом двох місяців.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду до Нової Зеландії : в залежності від часу протягом року, коли оформлюється анкета (див. вище - період приймання анкет). 

Вартість програми

Послуги «Real Staff» - 5000 дол. 

Візові збори – близько 200 доларів, вартість медичної комісії – близько 350 доларів, вартість кур`єра для відправки документів до посольства у Москві – близько 350 доларів, вартість авіаквитка до місця роботи в один кінець – близько 1500 доларів. Ми радимо працівнику при від’їзді до Нової Зеландії мати з собою 300-400 доларів .

Загальні витрати на програму «під ключ»: 7500 доларів. 

Вимоги до кандидатів

  Корисно знати про програму

Отримавши дозвіл на роботу у Новій Зеландії, працівник має право через декілька місяців запросити свою дружину/чоловіка для спільного проживання на час дії трудового договору з роботодавцем. Дружина чи чоловік також має право на працю у Новій Зеландії.