Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

"Ріал Стаф" – польсько-українська компанія, зареєстрована у Варшаві. Форма власності – товариство з обмеженою відповідальністю. Фірма має ліцензію на посередництво у працевлаштуванні у Польщі.

Основною діяльністю фірми є організація стажування для українських студентів у сфері сільського господарства на аграрних підприємствах за кордоном. Компанія має представників у ряді країн Західної Європи. В Україні здійснює діяльність через партнерів та посередників. Ми співпрацюємо з аграрними навчальними закладами, молодіжними організаціями та  сільськогосподарськими підприємствами. Вагому увагу компанія приділяє процесу екологічного виробництва сільськогосподарської продукції, зокрема практичній підготовці фахівців у даній галузі.

Метою нашої діяльності є надання можливості українській молоді здобути досвід роботи та практичні навички на сучасних підприємствах аграрного виробництва, в тому числі екологічного сектору. Велику увагу компанія приділяє налагодженню та зміцненню стосунків між суб’єктами господарювання Європи та сільськогосподарськими навчальними закладами України,  вивченню попиту на кадрові замовлення та забезпечення виробників с-г продукції кваліфікованими кадрами робочого та управлінського рівнів.

"Real Staff" є комерційною організацією, метою якої є отримання прибутку. У роботі ми дотримуємося принципів порядності, відкритості, справедливості та доброї волі. Основною цінністю для нас є задоволення клієнтів від співпраці з нами та позитивні відгуки про нашу компанію. Саме це формує  репутацію та є запорукою успіху фірми за роки діяльності.