Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

"Ріал Стаф" – польсько-українська компанія, зареєстрована у Варшаві. Форма власності – товариство з обмеженою відповідальністю. Фірма має ліцензію на посередництво у працевлаштуванні у Польщі.

Основною діяльністю фірми є організація стажування для українських студентів у сфері сільського господарства на аграрних підприємствах за кордоном. Компанія має представників у ряді країн Західної Європи. В Україні здійснює діяльність через партнерів та посередників. Ми співпрацюємо з аграрними навчальними закладами, молодіжними організаціями та  сільськогосподарськими підприємствами.

Метою нашої діяльності є надання можливості українській молоді здобути досвід роботи та практичні навички на сучасних підприємствах аграрного сектору. Велику увагу компанія приділяє налагодженню та зміцненню стосунків між суб’єктами господарювання Європи та сільськогосподарськими навчальними закладами України,  вивченню попиту на кадрові замовлення та забезпечення виробників с-г продукції кваліфікованими кадрами робочого та управлінського рівнів.

"Real Staff" є комерційною організацією, метою якої є отримання прибутку. У роботі ми дотримуємося принципів порядності, відкритості, справедливості та доброї волі. Основною цінністю для нас є задоволення клієнтів від співпраці з нами та позитивні відгуки про нашу компанію. Саме це формує  репутацію та є запорукою успіху фірми за роки діяльності.