Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Новини

Січ. 25, 2021

Політика компанії «Ріал Стаф» по зниженню вартості послуг по організації стажування у Данії!

Вітаємо!

У нас гарні новини для тих, хто бажає скористатися нашими послугами та взяти участь у програмі сільськогосподарської практики у Данії! В рамках виконання стратегії по зниженню ціни для наших клієнтів ми намагаємося зробити дану програму доступнішою, аби залучити ще більше бажаючих скористатися нашими послугами! Так, протягом 2020-го року сотні наших клієнтів змогли оцінити перевагу співпраці саме з нашою компанією отримавши гарний сервіс за помірною вартістю послуг. Адже з лютого минулого року ми надали можливість безкоштовного оформлення на програму стажування у Данії! Ті ж клієнти, хто оформив «повний пакет» послуг, сплатили нам лише 300 євро. Переважна більшість клієнтів змогли зробити це із заробітної плати у Данії!

Наразі, з 01 лютого 2021 року ми вкотре знижуємо ціну і встановлюємо її на рівні 200 євро за «повний пакет» послуг від нашої компанії за розміщення у тваринництві та 700 євро – у рослинництві! Отже тепер, наші ...

Червень 6, 2020

Поздоровлення з Новим 2021 роком!

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Компанія «Real Staff» вітає українську спільноту за кордоном з наступаючим Новим Роком! Наш колектив бажає Вам веселих свят, гарного здоров’я, достатку та удачі в 2021 році!
Минулий рік виявився важким і непередбачуваним не лише для нас і наших клієнтів, а і для усього людства в цілому! Однак, незважаючи на усі труднощі і випробування, ми продовжували працювати і надавати послуги для виїзду наших співвітчизників за кордон. Ми стали сильнішими, досвідчинішими, вправнішими і загалом сильнішмим завдяки старому року! Давайте подякуємо йому за це і будемо впевнено дивитися у майбутнє!

Користуючись нагодою, висловлюємо подяку усім, хто в минулому році надав перевагу співпраці саме з нашою компанією! Ми цінуємо виявлену нам довіру і докладаємо максимум зусиль аби відповідати Вашим найкращим очікуванням від співпраці з нами! Тим, хто лише планує поїздку за кордон, запрошуємо до нашої вже досить великої спільноти. Адже успіх окремо взятого ...

Травень 17, 2020

Виїзд за кордон на роботу під час карантину

Закриті кордони і заборони в’їзду та виїзду у зв’язку з карантином - це питання хвилює багатьох українців, особливо тих, хто планував найближчим часом поїхати на заробітки за кордон. Хочемо поділитися з вами актуальною інформацією щодо послаблення карантинних заходів в Україні та ЄС.

Як повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриття кордону України залежатиме від загальної ситуації всередині країни, а також від ситуації, що складеться в країнах ЄС. Залежно від того, як будуть відкриватися кордони ЄС, через 30 днів будуть прийматись дзеркальні заходи в Україні. Прикладом для ухвалення рішень буде взято досвід Польщі, Угорщини та Румунії.

Низка європейських країн вже почали послаблювати обмеження та відновлювати економіку всередині країн. Зокрема, Угорщина дозволила заробітчанам з України повернутися на роботи або транзитом прямувати до інших країн ЄС.

Чехія стала першою країною ЄС, що відкрила кордони після карантину. 24 квітня 2020 року уряд Чехії дозволив своїм ...

Травень 6, 2020

Подорожування до Данії під час карантину.

Увага усіх, хто має потребу дістатися Данії в найближчий час.

Вам не обов'язково чекати, коли з'явиться чартерний рейс до цієї країни. Якщо у Вас є громадянство Данії або дозвіл від Міграційної служби Данії на постійне або тимчасове проживання у Данії (у зв'язку з роботою, спільним проживанням подружжя або стажуванням), Ви можете здійснити подоріж до Данії через Білорусь. Для цього Вам необхідно заздалегідь викупити авіаквиток з Мінська до Данії та домовитись із перевізником, який відвезе Вас з м.Києва до Мінська за день до вильоту.

Сьогдні, 6 травня 2020р., п'ятеро наших студентів, які отримали дозволи від Міграційної служби Данії на роботу у якості стажерів у Данії, здійснили таку подоріж і вдало дісталися аеропорту в Біллунді, де їх зустріли роботодавці! Працівники летіли з пересадкою в Амстердамі. Тому можливість здійснити трансфер в інших країнах, наприклад у Швеції, з досвіду підтвердити не ...

Січ. 16, 2019

Кілька аргументів чому українці обирають саме "Ріал Стаф" для виїзду на заробітки за кордон!

Ви ще не визначилися, яку саме компанію обрати для виїзду на роботу за кордон?! Можливо сім аргументів, викладених нижче, допоможе Вам порівняти нас з нашими конкурентами та допоможе зробити Ваш вибір!

1. Наша компанія забезпечує прозору співпрацю, що передбачає детальну консультацію про умови наших програм, підписання якісно складеного договору, здійснює постійний нон-стоп діалог в процесі оформлення клієнта по обраній програмі, проводить супровід його до посольства та організовує виїзд на місце роботи.

2. Ми залишаємося на зв'язку після виїзду клієнта за кордон, наш представник завжди допоможе Вам та надасть пораду на місці роботи. Ви не залишитеся одні! Ми несемо відповідальність за умови, які викладені в трудовому договорі з роботодавцем, а не просто беремо кошти за оформлення документів, просто звівши Вас з роботодавцем!

3. Ми надаємо можливість розрахуватися за наші послуги із заробітної плати , тому що впевнені, що Ви зможете заробити кошті, які ...

Гру. 22, 2016

Коли Ваш вік близько 30 років: чи встигнете Ви отримати дозвіл на роботу практикантом у Данії?

Наприкінці 2016 року декілька клієнтів «Real Staff», за допомогою нашого юриста, виграли справи в Апеляційній службі, яка розглядає скарги на рішення Імміграційної служби Данії. Оскаржені рішення стосувалися справ заявників, які подавали документи для отримання дозволу на право працювати у Данії практикантами. При цьому на момент подачі документів їм було по 29 років. Однак на час прийняття рішення Імміграційною службою заявникам виповнилося по 30 років, у зв’язку з чим у їхніх справах було прийняті рішення відмовити у задоволенні заяв лише по тій причині, що їм виповнилося 30 років. Ми вважали такі рішення необґрунтованими, і тому наші юристи допомогли заявникам скласти апеляційні скарги і оскаржити рішення в Апеляційній службі. Розгляд тривав близько 10 місяців. Нарешті, скарги студентів були задоволені і наразі Імміграційна служба змушена буде переглянути свої рішення на користь заявників.

Отже, якщо у день подачі документів до посольства Данії, Вам не виповнилося ...

Березень 19, 2016

Інформація до відома: деякі аспекти оформлення трудових договорів між практикантами та датськими фермерами в 2016 році.

З грудня 2015 року Агенція міжнародного найму та інтеграції Данії (Імміграційна служба) - далі Агенція праці, почала розглядати справи аплікантів, які подали заявки на отримання дозволу на роботу у статусі практикантів за новими правилами. Тепер при розгляді справи Агенція праці звертає увагу на деякі параметри трудового договору між фермером та робітником. У разі невідповідності зазначених параметрів діючому законодавству Данії у сфері трудових відносин, Агенція праці вимагає від роботодавця виправити їх, і лише тоді приймає рішення по справі. Зрозуміло, що це затягує час на розгляд справи, так як відповідно до імміграційних правил, після отримання виправлень, Імміграційна служба має право розглядати справу протягом наступних двох місяців. Оскільки Агенція праці не повідомила аплікантів та інших суб’єктів міжнародного рекрутингу у Данії заздалегідь про зміну правил розгляду справ, це стало причиною того, що станом на початок березня 2016 року в Імміграційній службі накопичилося чимала кількість справ аплікантів ...

Травень 9, 2015

З кінця червня українці здаватимуть відбитки пальців для отримання шенгенських віз для в'їзду до країн Шенегенської угоди

З 23 червня у дипломатичних представництвах та консульських установах країн-членів ЄС в Україні буде запроваджено обов’язкову процедуру збору біометричних даних при оформленні шенгенських віз.

Окрім українців, біометричні дані доведеться здавати також громадянам інших країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова (для власників небіометричних паспортів).

Біометричні дані заявників будуть зберігатися протягом 59 місяців і використовуватися при обробці всіх наступних протягом цього періоду звернень за візами. Після закінчення 59 місяців заявнику знову доведеться надавати біометричні дані.

При першому зверненні за візою заявник зобов'язаний особисто з'явитися в консульство для здачі відбитків пальців.

Звільняються від необхідності здавати відбитки пальців діти до 12 років, особи, стосовно яких зняття відбитків пальців фізично неможливо, монархи, глави держав та їх подружжя, члени офіційних делегацій при дипломатичних поїздках.

Всі візи, отримані до 19 червня 2015 року включно, залишаться дійсними. 22 червня консульство та візовий центр не працюватимуть ...

Березень 5, 2015

Вимоги Датської агенції праці та міжнародного працевлаштування щодо визначення рівня володіння іноземною мовою практикантів.

Звертаємо увагу усіх бажаючих пройти сільськогосподарське стажування у Данії!

З першого січня 2015 року апліканти можуть розраховувати на отримання дозволу на проживання та роботу в Данії у якості практиканта в сільськогосподарській галузі лише втому разі, якщо вони підтвердять рівень знань однієї із мов: датської, англійської, німецької, шведської чи норвежської. Для цього потрібно скласти відповідний тест та отримати сертифікат міжнародного зразку про знання іноземної мови на рівні А2 або вище, відповідно до загальноєвропейської системи оцінювання рівнів іноземних мов.

Датське посольство не приймає результати тестів, які не сертифіковані Кембриджським університетом (Cambridge English Language Assessment).

На даний час посольство може прийняти попередні результати тесту КЕТ, які можна отримати раніше в електронному вигляді до отримання оригіналу сертифікату.

Повний список екзаменів, які приймаються Датським агентством праці та міжнародного працевлаштування, можна переглянути скориставшись посиланням:
https://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/interns/

Найбільш розповсюдженими екзаменами з англійської мови є ...

Січ. 19, 2015

Нові правила в’їзду практикантів до Данії в 2015 році.

Данія завжди була та залишається країною привабливою  практикантськими програмами в сільському господарстві для молодих українців. Сьогодні, після змін в Датському законодавстві, Ви можете розраховувати на проживання та роботу в статусі практиканта в сільськогосподарській галузі в тому разі, якщо:

1.Ваш вік - від 18 до 29 років включно;

2.Ваш рівень знань однієї із мов: датської, англійської, німецької, шведської чи норвежської, має бути на рівні А2 і вище (за загальноєвропейською шкалою оцінювання рівнів іноземних мов). Рівень знання мови має підтверджуватися міжнародним тестуванням та наявністю відповідного сертифікату (KET,IELTS та інш). Сертифікат має бути пред`явлений до консульської установи разом з іншими необхідними документами.

3.Обов’язково потрібно мати довідку, яка підтверджує, що в даний момент Ви є студентом навчального сільськогосподарського закладу та список предметів які Ви засвоїли. Документ має бути офіційно перекладений на англійську чи датську мову та засвідчуватизв'язок і важливість стажування ...