Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Знання іноземної мови при від`їзді за кордон  на роботу чи стажування є однім із найважливіших факторів успіху працівника. Участь у більшості програм Real Staff передбачає обовязкове володіння кандидатом іноземною мовою на відповідному рівні. Перед тим як оформити анкету, клієнт повинен пройти тестування з нашим працівником. Зазвичай це спібесіда по скайпу протягом 10-15 хв., під час якої ми перевіряємо основні навички кандидата у розмовній мові, а також здатність розуміти. Як правило, для більшості програм достатніми знаннями розмовної іноземної мови є рівень Upper-Elementary. Однак, для деяких програм, консульськими установами офіційно вимагається проходження тестування, що передбачає оцінювання не лише усного мовлення, а також читання та письма. Так, для поїздки у статусі  досвідченого працівника до Канади необхідно пройти тестування IELTS і отримати результат не нижче ніж 3,5 бали. Для стажування в Данії, потрібно володіти мовою на рівні А2 відповідно до загальноєвропейської шкали оцінювання.

З огляду на це, наша компанія розглядає знання іноземної мови клієнтом як один із найважливіших чинників при оцінці можливості його участі у програмі. Тобто без знання мови, підтвердженого співбесідою з нашим працівником або офіційним сертифікатом, отримати місце для роботи/стажування за кордоном з нашою фірмою неможливо!

Для тих, хто бажає вивчити мову, а потім звернутись за послугами до Real Staff, ми радимо скористатися послугами нашого викладача, який чітко розуміє поставлене завдання, і підготує Вас по спеціально розробленій програмі на  необхідний рівень для відповідної програми. Завичай уроки проходять дистанційно через оператора інтернет звязку Skype. Для цього Ви можете заповнити форму на цій сторінці.
Якщо Ви приймете рішення вивчати мову самостійно, ми радимо Вам, найкраще це робити з репетитором, який повинен розуміти, для чого Вам необхідна іноземна мова, і який рівень потрібно досягнути. Для цього Ви завжди можете порадитись з нашим співробітником.

Вивчення по самовчителю, за допомогою інтернет програм та на курсах ми вважаємо менш ефективними. Хоча, звичайно, все залежить від Вашого бажання та працездатності. Важливим є працювати над вивченням мови систематично, а не час від часу. За нашими оцінками в залежності від початкового рівня знання мови та ефективності вивчення, особі необхідно 2-6 місяців для досягнення мінімального рівня володіння мовою, необхідного для участі у більшості програм Real Staff.

Хочемо зазначити, що достатнє володіння мовою, є фактором зручності, необхідності та безпеки для працівника. Адже без знання мови - скрізь за кордоном : у банку, на почті, на роботі, в податковій, в лікарні, у місті, в магазині та в інших ситуаціях Ви будете залежні від інших, не зможете вирішити свої питання самостійно, будете почуватись невпенено і частково або повністю випадати з місцевого соціуму. Прийміть це до уваги, перед тим, як планувати свою поїздку на роботу за кордон.

Допоможемо вивчити англійську

* Прізвище, ім'я

Контактний телефон

* Адреса електронної скриньки

Адреса проживання

Вільний час для вивчення

Перша половина дня

Спосіб вивчення мови

Ваші запитання та пропозиції