Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

КРЕДИТНА ПРОГРАМА  «REAL STAFF»


Компанія «REAL STAFF» надає можливість клієнтам оформити безвідсотковий кредит для оплати вартості своїх послуг та погасити його із заробітної плати на місці стажування.

Якщо Ви приймаєте участь в одній із наших програм, відповідаєте усім зазначеним вимогам і у Вас обмежені фінансові ресурси, наша компанія пропонує Вам оформити кредитну угоду. Суть її полягає в тому, що Ви отримуєте можливість сплатити за наші послуги  із заробітної плати. Cума коштів, яку можливо взяти у кредит, залежить від типу обраної програми для співпраці з нашою компанією. Так, по програмі А чи В в Данії Ви зможете виплатити із зарплати практично повну вартість усіх витрат .  В такому разі сума кредиту може складати до 1660 євро. Ознайомитись із умовами кожної з діючих програм у Данії Ви можете  в окремому розділі сайту.

Якщо ви берете участь у програмі стажування в Норвегії чи Фінляндії, Ви маєте змогу отримати безвідсотковий кредит у 50 відсотків від вартості наших послуг. Так, наприклад, якщо Вам необхідно сплатити 2000 євро за довготривалу програму в Фінляндії, то Вам необхідно мати лише 1000 євро, а іншу тисячу євро Ви повернете нам із заробітної плати.

Кредитування на програму в Канаду та Нову Зеландію наразі недоступне.

Слід зауважити, що за умови дотримання строків повернення кредиту, як правило -  до 60 днів після від'їзду на стажування, клієнт не переплачує жодних відсотків . Однак, при оформленні кредиту Вам доведеться внести одноразовий платіж у розмірі 1300 грн., а також мати  з собою поручителя. У разі, якщо терміни оплати будуть Вами свідомо порушені, відповідно до умов кредитної угоди, додатково до суми заборгованості Ви змушені будете сплатити відповідну пеню та штрафні санкції.

Візьміть до уваги, що окрім послуг «REAL STAFF» Вам потрібно оплатити вартість візових платежів, тесту з англійської мови та вартість проїзду до місця стажування. Для програми в Данії це, наприклад, складає приблизно 850 євро. Вказані платежі Ви також можете покрити із заробітної плати. Однак, при оцінці загальної вартості даної програми, не забудьте включити вказану суму додаткових витрат в загальний бюджет поїздки.

Інколи наша компанія робить акції, або пропонує конкретні вакансії,  умови кредитування яких є іншими ніж ті, що обумовлені вище. В такому разі преференції мають умови даних вакансій чи акцій, тому в першу чергу ознайомлюйтесь з ними і лише потім звертайтесь до інформації, описаної на даній сторінці.

У разі виникнення запитань щодо  описаної кредитної програми, будь ласка, за додатковими роз’ясненнями звертайтесь до співробітників «REAL STAFF».