Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

ПОЗИКА ВІД  «REAL STAFF»


Компанія «REAL STAFF» надає можливість клієнтам оформити безвідсоткову позику для оплати вартості своїх послуг та погасити його із заробітної плати на місці стажування.

Якщо Ви приймаєте участь в одній із наших програм, відповідаєте усім зазначеним вимогам і у Вас обмежені фінансові ресурси, наша компанія пропонує Вам оформити угоду про позику. Суть її полягає в тому, що Ви отримуєте можливість сплатити за наші послуги  із заробітної плати. Cума коштів, яку можливо взяти у кредит, залежить від типу обраної програми для співпраці з нашою компанією. Так, по програмі С чи В в Данії чи у Норвегії Ви зможете виплатити із зарплати практично повну вартість усіх витрат .  В такому разі сума кредиту може складати до 2100 євро. Ознайомитись із умовами кожної з діючих програм у Данії Ви можете  в окремому розділі сайту.

Якщо ви берете участь у робочій програмі в Фінляндії, Ви маєте змогу отримати безвідсотковий кредит у 50 відсотків від вартості наших послуг. Для програми в Канаді кредит досутпний на повну вартість послуг.

Кредитування на програму  в Німеччину наразі недоступне.

Слід зауважити, що за умови дотримання строків повернення позики, як правило -  до 60 днів після від'їзду на стажування, клієнт не переплачує жодних відсотків . Однак, при оформленні позики Вам доведеться внести одноразовий платіж у розмірі 1300 грн., а також мати  з собою поручителя. У разі, якщо терміни оплати будуть Вами свідомо порушені, відповідно до умов угоди, додатково до суми заборгованості Ви змушені будете сплатити відповідну пеню та штрафні санкції.

Візьміть до уваги, що окрім послуг «REAL STAFF» Вам потрібно оплатити вартість візових платежів, тесту з англійської мови та вартість проїзду до місця стажування. Для програми в Данії це, наприклад, складає приблизно 1100-1200 євро. Вказані платежі Ви також можете покрити із заробітної плати. Однак, при оцінці загальної вартості даної програми, не забудьте включити вказану суму додаткових витрат в загальний бюджет поїздки.

Інколи наша компанія робить акції, або пропонує конкретні вакансії,  умови кредитування яких є іншими ніж ті, що обумовлені вище. В такому разі преференції мають умови даних вакансій чи акцій, тому в першу чергу ознайомлюйтесь з ними і лише потім звертайтесь до інформації, описаної на даній сторінці.

У разі виникнення запитань щодо  описаної можливості отримати позику, будь ласка, за додатковими роз’ясненнями звертайтесь до співробітників «REAL STAFF».