Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

КРЕДИТНА ПРОГРАМА  «REAL STAFF»


Компанія «REAL STAFF» надає можливість клієнтам оформити кредит для оплати вартості своїх послуг та погасити його із заробітної плати на місці стажування.

Якщо Ви приймаєте участь у програмі стажування у Данії, відповідаєте усім зазначеним вимогам даної програми і у Вас обмежені фінансові ресурси, наша компанія пропонує Вам оформити кредитну угоду із нашим партнером. Суть її полягає в тому, що Ви отримуєте кошти від нашого партнера для оплати вартості послуг  «REAL STAFF». В подальшому  Ви зможете погасити заборгованість із заробітної плати у Данії. Cума коштів, яку можливо взяти у кредит, залежить від типу обраної програми, для співпраці з нашою компанією. Так, по Програмі С Ви зможете виплатити із зарплати повну вартість послуг, що складає 1800 євро;
по Програмі В, така сума становить 1000 євро,
по Програмі А - 600 євро.
Ознайомитись із умовами кожної з програм Ви можете  в окремому розділі сайту.

Слід зауважити, що за умови дотримання строків повернення кредиту, як правило -  до 60 днів після від'їзду на стажування, клієнт не переплачує жодних відсотків на користь нашого партнера. Однак, при оформленні кредиту Вам доведеться внести одноразовий платіж у розмірі 1000 грн., а також мати поручителя. У разі, якщо терміни оплати будуть порушені, відповідно до умов кредитної угоди, додатково до суми заборгованості Ви змушені будете сплатити 25 відсотків від суми позики. Для цього під час підписання трудового договору з датським роботодавцем Ви також підпишете з ним відповідну угоду щодо автоматичного відрахування коштів з Вашої заробітної плати. У випадку затримки у погашенні кредиту, роботодавець відрахує відповідні кошти з Вашої заробітної плати на користь нашого представника у Данії. У такому разі, наприклад, по Програмі С, загальна вартість послуг для Вас буде становити не 1800 євро, а 2000 євро, з яких: 1000 євро оплочуються в Україні, і 1000 євро – відраховують із зарплати на місці стажування. Додаткові 250 євро не є прибутком «REAL STAFF» чи нашої структури у Данії, а  є сумою податку на додану вартість (25%), яку  фермер має сплатити до бюджету Данії. 
Якщо сума Вашого кредиту буде становити менше 1800 євро євро відповідно і сума переплати буде меншою ніж 250 євро.

Візьміть до уваги, що окрім послуг «REAL STAFF» Вам потрібно оплатити вартість візових платежів, екзамену КЕТ та білет на поїздку до місця стажування. Загалом це складає приблизно 840 євро. Ці платежі Ви оплачуєте самостійно в будь якому випадку. Тому при підрахунку наявності коштів для даної програми, не забудьте включити вказану суму додаткових платежів в загальний бюджет поїздки.

Можливість оформити кредит на даний час діє лише для осіб, які беруть участь у прогамі до Данії. Клієнти, які оформлені в інші країни, такої можливісті не мають!

Інколи компанія робить акції, або пропонує конкретні вакансії,  умови кредитування яких є іншими ніж ті, що обумовлені вище. В такому разі преференції мають умови даних вакансій чи акцій, тому в першу чергу ознайомлюйтесь з ними і лише потім звертайтесь до інформації, описаної на даній сторінці.

У разі виникнення запитань щодо  описаної кредитної програми, будь ласка, за додатковими роз’ясненнями звертайтесь до співробітників «REAL STAFF».