Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Вартість послуг компанії «Real Staff» по організації стажування у Данії:

A: 500 євро. (кредит - 500 євро)

B: 900 євро. (кредит - 900 євро)

C: 1100 євро.(кредит - 1100 євро)

Аби зрозуміти, яку саме із цін ми готові запропонувати Вам, будь ласка, ознайомтесь із інформацією нижче.

Якщо ви не є студентом певного факультету та курсу навчання у аграрному навчальному закладі, ми можемо запропонувати Вам відповідну програму в одному із закладів, які є нашими офіційними партнерами. Вступ та навчання не займе багато зусиль та часу, однак на це потрібні будуть додаткові кошти. Тому ваші загальні витрати на поїздку до Данії будуть більшими. Для того, щоб дізнатися вартість навчання по цій програмі, проконсультуйтеся по даному питанню з нашим менеджером.

Вартість наших послуг залежить від декількох факторів, таких як вік кандидата та строки оформлення на стажування. Клієнтам надається можливість вибрати найоптимальніший варіант оформлення та заощадити таким чином кошти.

Хочемо зазначити, що цінова політика компанії носить перманентний характер і вказана вартість послуг не змінюється у процесі співпраці з клієнтом! Тобто, заявлена нашим менеджером вартість під час першої розмови з Вами залишатиметься незмінною до моменту розрахунку, і почуті від нашого співробітника цифри Ви завжди зможете звірити з відповідними даними на цій сторінці. У 90 відсотках випадків ми також витримуємо зазначені терміни пошуку роботи.

Показники вартості послуг та часу оформлення на програму є дуже важливими для нас у процесі роботи з клієнтом. Ми приділяємо особливу увагу, щоб Ви отримували хороший сервіс відповідно до задекларованих умов, і таким чином ми мали перевагу перед нашими конкурентами!

ПРОГРАМА А

Якщо Ви чоловік, котрий бажаєте працювати на тваринницькій фермі, Ви можете розраховувати на мінімальну вартість наших послуг, яка дорівнює 600 євро! Загальна вартість Ваших витрат на програму стажування у Данії за даною системою складе:

500 євро – вартість послуг «Real Staff» ;

500 грн – реєстраційний збір;

2600 грн- вартість екамену КЕТ

650 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

110 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 1370 євро (кредит доступний на 500 євро).
(Без вартості навчання у навчальному закладі).

На дану програму ми приймаємо лише одинаків – хлопців. Розміщення у рослинництво, дівчат та сімейних пар у будь яку сферу не можливі.

Строки знаходження розміщення для стажування: протягом 2-х місяців від дати повного оформлення анкети відповідно до Aлгоритму співпраці. («Протягом» - означає не через 2 місяці, а в будь який момент від дня початку пошуку роботи). По цій програмі переважна більшість заявників отримують роботу протягом 4-6-ти тижнів.

ПРОГРАМА В

Якщо Ви не розглядаєте можливість очікування на роботу довше ніж 1 місяць, ми пропонуємо Вам наші послуги за ціною 900 євро. У такому разі Ваші загальні витрати такі:

900 євро – вартість послуг «Real Staff»;

500 грн – реєстраційний збір;

2600 грн- вартість екамену КЕТ

650 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

110 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 1770 євро (кредит доступний на 900 євро).
(Без вартості навчання у навчальному закладі).

Розміщення сімейних пар по даній програмі не можливі.

Строки пошуку роботи – протягом 2-4-х тижнів.

ПРОГРАМА С ( Для сімейних пар )

Якщо Ви сімейна пара (чоловік-дружина чи хлопець-дівчина) та маєте бажання отримати роботу на одній фермі, вартість наших послуг за такою програмою складе для Вас 1100 євро (на одну особу). Відповідно загальні витрати:

1100 євро – вартість послуг «Real Staff»;

500 грн – реєстраційний збір;

650 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

2600 грн- вартість екамену КЕТ

110 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 1970 євро (кредит доступний на 900 євро).
(Без вартості навчання у навчальному закладі).

Строки пошуку роботи – протягом 1 - 3 місяців в залежності від віку кандидатів та бажаного типу ферми.

Звертаємо Вашу увагу, що зарплата, умови роботи та проживання практиканта у Данії по всім трьом програмам однакові!

Якщо Ви бажаєте частину коштів за послуги компанії сплатити із заробітної плати в Данії, Ви можете скористатися Кредитною програмою від «Real Staff». Кредит на повну вартість наших послуг відтепер доступний по всім трьом програмам!

Зазвичай терміни для розміщення сімейних пар у тваринництві, а також пар старших 24 років у рослинництві більші. Тому, якщо Ви потрапляєте у дану категорію, будь ласка, будьте готові чекати дещо довше. Хоча це правило спрацьовує не завжди, і Ви можете отримати розміщення в ті ж самі терміни, що і основна маса клієнтів.

На завершення радимо Вам, при оцінці вартості послуг у різних компаній брати до уваги загальні витрати на програму : Разом – «під ключ» ,а не лише, наприклад, вартість «контракту». А також вимагайте від осіб, з якими маєте справу, оголошення всіх витрат, які Вам прийдеться понести на програму, з самого початку співпраці та слідкуйте, щоб заявлені суми не збільшувалися у процесі співпраці!

У разі виникнення будь яких запитань, будь ласка, звертайтесь до нас за вказаними контактами на нашій сторінці.