Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Сезонна робота у Німеччині

В першу чергу це робота у весняно-літній період в рослинницьких господарствах по збору полуниці та інших ягід протягом двох-трьох місяців. Програма сезонної роботи не потребує значних фінансових витрат та не має надто складних вимог, тому є доступною і рекомендована для широкого кола учасників. Зокрема, знання іноземної мови не потрібно, а варітість послуг компанії складає близько 200 євро. Поїхавши на сезонну роботу до Німеччини, Ви познайомитесь з культурою та побутом місцевого населення, заробите гарні кошти та здобудете дорогоцінний досвід, який може стати Вам у пригоді в майбутньому!

Умови

Статус працівника: сезонний робітник.

Галузі розміщення: збір полуниці, овочеві та фруктові ферми, підприємства по переробці с-г продукції;

Термін роботи: від 2 до 3 місяців

Обов’язки робітника: в залежності від типу ферми.

Збір полуниці: збирання полуниці.

Ововчеві та фруктові ферми ( робота як у теплицях так і на відкритому грунті ): збір овочів ( капуста, огірки, помідори, гарбузів, тютюну тощо ) і фруктів ( яблука, черешні, сливи, вишні ), їх перевезення, мийка, пакування, підготовка грунту.

Квіти: як правило робота у теплицях та у «пекхаузах»: підв’язування, підживлення, зрізання квітів, їх удобрення, перевезення, пакування, тощо.

Проживання: працівникам надається житло, обладнане усім необхідним для тимчасового проживання ( кімнати по 2 - 4 особи, спільна кухня, ванна кімната / душ). Якщо житло знаходиться на певній відстані від місця роботи / магазину, працедавець забезпечує робітників транспортом.

Заробітна плата та соціальний захист: cезонний працівник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу. Однак наявність додаткового полісу страхування оформленого в Україні для роботи за кордоном є обов'язковою!
Заробіток на сезонних роботах багато в чому залежить від урожаю та погодних умов. Заробітна плата на тій самі фермі в різні роки може відрізнятися у два рази!

Збір полуниці: оплата від виробітку ( 40 - 80 центів за 1 кг полуниці в залежності від стану полів та величини полуниці ).
Інші типи ферм: від виробітку або почасова: 12,41 євро за годину ( до вирахування податку ). При почасовій оплаті роботодавці на більшості ферм встановлюють норми виробітку, обов'язкові до виконання!

Податок, як правило, складає 5 - 6 відсотків. Якщо ставка податку вища, його можна повернути на початку наступного року. Зверніться до менеджера Ріал Стаф, якщо Вам потрібна буде допомога з поверненням податків після роботи в Німеччині.

Мінімальна зарплата працівника за 1 місяць роботи після всіх витрат: 1700 євро.

Середня заробітна плата за 1 місяць після усіх витрат: 2000 євро.

Приблизні місячні витрати працівника під час перебування в Німеччині:

Термін оформлення

Переважна більшість сезонних робіт розпочинається весною або на початку літа. Враховуючи масовість набору робітників та необхідність певного часу на отримання дозволу на роботу, набір кандидатів починається восени і може тривати практично до кінця квітня наступного року. Ми наполегливо рекомендуємо подавати заявку для участі у цій програмі якомога раніше, в ідеалі - до 1 січня року, в якому Ви плануєте працювати в Німеччині. Це надасть Вам можливість вибору вакансій, а також послуги компанії як правило дешевші для тих, хто оформляється в зазначений термін.

Очікування дозволу для сезонної роботи від німецької біржі праці після подачі документів до цієї установи роботодавцем в середньому триває від 2 до 8 тижнів.

Вартість програми

Вимоги до кандидатів