Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Робота у Фінляндії

Фінляндія – скандинавська країна на півночі Європи, є однією із найбільш конкурентоздатних економік світу, а фінське суспільство визнане одним із найменш корумпованим. Сільське господарство країни формують невеликі фермерські господарства. В рослинництві найбільш розповсюдженими є ферми по вирощуванню полуниці та овочів, в тваринництві – свиноферми та молочні ферми. Великою популярністю серед іноземних працівників є сезонний збір лісових ягід та грибів. Однією з переваг для роботи у Фінляндії є відносно поблажливі вимоги Імміграційної служби країни до заявника у процесі оформлення дозволу на тимчасове перебування та роботу іноземному працівнику.

Умови

Статус працівника: досвідчений працівник.

Галузі розміщення: тваринництво: молочні ферми та свиноферми. Можуть траплятись також норки, але значно рідше.

У рослинництві переважають сезонні роботи на полуничних фермах, а також збір лісових ягід.

Термін роботи: 12 місяців з правом продовження.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми. 

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом тощо.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми або на певній відстані. Житло завжди обладнане всім необхідним для  проживання працівника. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує практикантів певним видом транспорту.

Зарплата: Погодинна - мінімум 8,4 євро на годину. Мінімальні кількість годин в тиждень – 40.

Ставка податку: до 22 відсотків.

Мінімальна сума коштів, які можна відкласти, після сплати податків, вартості житла та економного харчування в перерахунку: 1000дол. на місяць.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата чистими: 1000 євро

Термін оформлення

Пошук місця для роботи: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата: протягом 1- 4 місяців.

Для кандидатів, які бажають працювати в інших сферах ніж свинарство, молочні ферми та рослинництво, термін оформлення може сягати 6 - 8 місяців.

Очікування дозволу після подачі документів у посольство:1-3 місяці.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 2 -6 місяці, в середньому : 3-4 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 12 місяців: Послуги «RealStaff» -  уточнюйте з співробітниками компанії., візові збори – близько 500 євро, білет на літак до місця роботи – 250-350 євро. При від’їзді до Фінляндіїробітнику рекомендовано мати з собою 150-200євро.

Загальні витрати на програму «під ключ»: вартість послуг уточнюйте з співробітниками компанії.

Розміщення менше 12 місяців: Послуги «RealStaff» - обговорюються з працівником по кожній пропозиції окремо.
Візові збори та білет на дорогу – аналогічні описаним вище.

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Отримавши дозвіл на роботу та тимчасове проживання у Фінляндії, працівник має право продовжити його на три роки, після чого, автоматично, отримати дозвіл на постійне місце проживання!

Наша компанія не приймає заявки на оформлення сімейних пар та кандидатів по двох на одну ферму. Однак, Ваша подруга/товариш чи дружина/чоловік може відвідати Вас по Вашому запрошенню  і гостювати протягом тривалого періоду часу. Також, за певних умов, можна оформити возз'єднання сім'ї для сімейних пар.