Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Робота у Фінляндії
(з можливістю імміграції та возз'єднання сім'ї)

Фінляндія – скандинавська країна на півночі Європи, є однією із найбільш конкурентоздатних економік світу, а фінське суспільство визнане одним із найменш корумпованим. Сільське господарство країни формують невеликі фермерські господарства. В рослинництві найбільш розповсюдженими є ферми по вирощуванню полуниці та овочів, в тваринництві – свиноферми та молочні ферми. Великою популярністю серед іноземних працівників є сезонний збір лісових ягід та грибів. Однією з переваг для роботи у Фінляндії є відносно поблажливі вимоги Імміграційної служби країни до заявника у процесі оформлення дозволу на тимчасове перебування та роботу іноземному працівнику.

Увага! На дану програму можливо оформити позику! Якщо у Вас не вистачає коштів, Ви маєте змогу оплатити частину вартості послуг компанії, із заробітної плати в Фінляндії. За детальнішою інформацією щодо оформлення позики зверніться до відповідного розділу на сайті.

Умови

Статус працівника: досвідчений працівник.

Галузі розміщення: тваринництво: молочні ферми та свиноферми. Може бути також сезонна робота з норками.

У рослинництві переважають сезонні роботи на овочевих та полуничних фермах.

Термін роботи: 12 місяців з правом продовження.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом тощо.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми або на певній відстані. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання працівника. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує робітника певним видом транспорту. Зазвичай щомісячна вартість житла складає близько 300 євро.

Зарплата: Погодинна - мінімум 9,01 євро на годину. Мінімальні кількість годин в тиждень – 40.

Ставка податку: до 15 відсотків.

Мінімальна сума зароблених коштів після сплати податків та вартості житла: 1100 євро на місяць.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата чистими: 1200 євро

Термін оформлення

Пошук місця для роботи: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата: протягом 1- 4 місяців.

Для кандидатів, які бажають працювати в інших сферах ніж свинарство та молочні ферми термін оформлення може сягати 6 - 8 місяців.

Очікування дозволу після подачі документів у посольство:1-3 місяці.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 2 -6 місяці, в середньому : 3-4 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 12 місяців: Послуги «Real Staff» - наразі вартість послуг уточнюйте у менеджера компанії, візові збори – близько 500 євро, вартість подорожі до місця роботи – 250-350 євро. При від’їзді до Фінляндії робітнику рекомендовано мати з собою 150-200 євро.
Вартість послуг сплачується в гривнях по курсу Приват Банку на дату розрахунку.

Загальні витрати на програму «під ключ»: наразі суму загальних витрат уточнюйте з менеджером компанії.

Розміщення менше 12 місяців: Послуги «Real Staff» - обговорюються з працівником по кожній пропозиції окремо.
Візові збори та білет на дорогу – аналогічні описаним вище.

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Отримавши дозвіл на роботу та тимчасове проживання у Фінляндії на рік, та попрацювавши 12 місяців, Ви маєте право продовжити його на 4 роки. Після чотирьох років проживання у Фінляндії можна подати заявку до Міграційної служби для отримання дозволу на постійне місце проживання (ПМЖ)! При цьому не потрібно здавати екзамен на знання фінської мови чи з суспільнознавства / історії, що значно полегшує процес отримання ПМЖ у порівнянні з іншими скандинавськими країнами!

Фінляндія - це країна, законодавство якої орієнтовано на високий рівень соціального забезпечення робітника. Так, у випадку безробіття, працівник отримує щомісячну допомогу із бюджету у розмірі 570 євро та 70 відсоткову компенсацію вартості оплати житла. Якщо ж під час роботи працівник є членом профсоюзу протягом 6 місяців, то у разі втрати роботи, він отримує допомогу у розмірі 80 відсотків від своєї зарплати протягом 500 днів з дати припинення роботи.

Наша компанія не приймає заявки на оформлення сімейних пар та кандидатів по двох на одну ферму. Однак, дружина/чоловік може відвідати Вас по запрошенню/біометричному паспорту і гостювати протягом 3-х місяців. Також, можна оформити воз'єднання сім'ї. Для цього зарплата працівника має бути не менше ніж 1700 євро (після вирахування податків). Як правило, не виникає проблем із воз'єднанням дружини без дітей, а от із дітьми це зробити набагато важче, оскільки зарплата в такому випадку має бути ще більшою!
Хорошим варіантом для того, хто щойно приїхав по воз'єднанню до Фінляндії, є оформлення на курси фінської мови, за що можна отримувати невелику грошову премію від держави, а також реєстрація безробітним на біржі праці і отримання щомісяної допомоги по безробіттю у розмірі 570 євро.

Працівникам дозволено використовувати українські посвідчення водія протягом двох років з дати приїзду до Фінляндії та безкоштовно обміняти їх на фінські за цей час.