Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Програма імміграції до Канади (для всієї сім'ї)

Отримайте дозвіл на ПМЖ в Канаді протягом 2-х років!

Канада – країна мігрантів, мультикультури, демократії та великих можливостей. Канада є одним із світових лідерів по залученню робочої сили із інших країн. Міграційна політика держави сприяє процесу найму робітників-іноземців місцевими роботодавцями через федеральні або провінційні програми. Більшість з іноземців, приїхавши до Канади, мають право, відповідно до законодавства, подати заявку на отримання дозволу на постійне місце проживання для себе та для членів своїх родин. Особи, залучені у сфері сільського господарства, не є виключенням із даного процесу.
Компанія "Ріал Стаф" допомагає своїм клієнтам, які же знаходяться на роботі в Канаді, подати заявку на ПМЖ (PR). Дізнатися докладніше про дану послугу, у нашого менеджера!
УВАГА!! Ми почали надавати позику нашим клієнтам на дану програму. Тепер повну вартість послуг компанії Ви маєте змогу виплатити із заробітної плати в Канаді! Аби детальніше дізнатися про умови позики, завітайте на
відповідну сторінку нашого сайту.

Умови

Статус працівника: кваліфікований робітник.

Галузі розміщення: свиноферми, молочні ферми.

Термін роботи: 24 місяці.з можливістю продовження і подачі заявки на ПМЖ

Обов’язки на виробництві:

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння, годівля, роздача корму на тракторі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, догляд за телятами, контроль якості молока та інші.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми. Помешкання обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня, ванна, гаряча вода, опалення. У разі знаходження житла на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує робітників певним видом транспорту. Вартість оренди залежить від умов проживання, рентних цін в конкретній провінції, умов контракту.

Зарплата: обговорюється і прописується в договорі з роботодавцем за годину праці. Мінімум це – 14 - 16 канадських доларів та всі необхідні соціальні платежі. Кількість робочих годин в тиждень – 40. Можлива наявність понадурочних робочих годин, які оплачуються додатково. Зазвичай після певного періоду часу роботи на фермі, почасова ставка зарплати може обговорюватись з роботодавцем у сторону збільшення. Зарплата виплачується на банківську картку один раз на місяць.

Ставка податку: як правило 23-26 відсотків.

Мінімальна сума зароблених коштів після сплати податків та вартості житла в перерахунку на долари США :1000 доларів на місяць.
Середньомісячнмй дохід : 1400 доларів США.
Максимальний дохід: 2000 доларів США і більше.

Cоціальний захист: робітник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби.

Термін оформлення

Пошук місця рботи: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата:
на свиноферми – протягом 1 - 2 місяці
на молочні ферми - 2 - 4 місяці

Очікування дозволу після подачі документів в посольство: 1 - 2 місяці.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 2 - 5 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 24 місяців: послуги «RealStaff» - наразі вартість послуг компанії уточнюйте з менеджером компанії,
Вартість послуг сплачується в гривнях по курсу Приват Банку на дату розрахунку.
візові збори – близько 130 євро,
вартість медичної комісії – близько 280 євро,
вартість екзамену IELTS – близько 150 євро,
вартість авіаквитка до місця роботи в один кінець – 700-800 євро ( дуже часто роботодавець оплачує робітнику авіапереліт !),
Ми радимо працівнику мати з собою 300-400 доларів при від’їзді до Канади.

Загальні витрати на програму «під ключ»: наразі загальну суму витрат уточнюйте з менеджером компанії.

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Майже всі наші клієнти, хто їде на роботу до Канади, попередньо беруть участь у програмі стажування у Данії протягом року, здобувають там необідний досвід, скажімо на свинофермі, і таким чином їх кандидатури стають цікавими для роботодавців в Канаді. Тобто, практика в Данії, є чи не обовязковою передумовою для подальшого виїзду до Канади. Більше дізнатися про стажування у Данії Ви можете на відповідній сторінці нашого сайту.

Більшість вакансій, які пропонує компанія "Real Staff" у Канаді, знаходяться у таких провінціях як Онтаріо, Альберта, Нова Скотія, Саскачеван та Принц Альберт. Якщо клієнт обмежує нас у виборі провінцій для роботи, це може значно збільшити час на пошук роботи для нього.

У 2015 році Міністерство громадянства та імміграції Канади запровадило нову схему розгляду заяв на прохання про постійне місце проживання в Канаді під назвою Express Entry. Основною віхою цієї програми для імігрантів стало те, що міністерство має конкретні терміни обробки заявки на отримання статусу постійного проживання - протягом 6 місяців або навіть менше. Більш детальнішу інформацію про це можна дізнатися на спеціальній сторінці уряду Канади. Заявку варто подавати після одного року роботи в Канаді. Таким чином Ви зможете отримати ПМЖ в Канаді максимум через два роки після Вашого в'їзду до цієї країни.

Бажаючим подати заявку для отримання дозволу на постійне місце проживання в Канаді по цій програмі потрібно мати рівень знання англійьскої мови за шкалою IELTS не менше 5 балів. При цьому для виїзду до Канади і почату роботи достатньо мати лише 3,5 бали. Наша компанія має великий досвід у підготовці до складання іспиту IELTS і ефективно допомагає з цим своїм клієнтам.

Для того, щоб запросити іноземного працівника на роботу, канадському роботодавцю необхідно отримати дозвіл – LMO від однієї із пеціалізованих організацій в Канаді - Service Canada Centre. (Копія цього документу має бути подана працівником до посольства Канади разом з іншими документами.) Процес отримання LMO доволі тривалий (2-6 місяці). Якщо у роботодавця немає готового дозволу, то очікування на нього може збільшити загальний час, необхідний працівникові для виїзду до Канади у статусі досвідченого працівника.

На даний час для українців не виділені квоти по програмі Міжнародний досвід Канади, яка надавала можливість молодим фахівцям та стажерам закріпити отримані знання на практиці, працюючи у канадського роботодавця протягом 1-2 років. Використовуючи дану програму, випускники та студенти аграрних закладів мали можливість «полегшеного» в`їзду до Канади, щоб отримати цінний практичний досвід. У майбутньому ми сподіваємось на активацію програми Міжнародний досвід Канади в Україні, про що ми сповістимо наших клієнтів.