Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Імміграційна програма у Канаді (для всієї сім'ї)

Канада – країна мігрантів, мультикультури, демократії та великих можливостей. Канада є одним із світових лідерів по залученню робочої сили із інших країн. Міграційна політика держави сприяє процесу найму робітників-іноземців місцевими роботодавцями через федеральні або провінційні програми. Більшість з іноземців, приїхавши до Канади, мають право, відповідно до законодавства, подати заявку на отримання дозволу на постійне місце проживання для себе та для членів своїх родин. Особи, залучені у сфері сільського господарства, не є виключенням із даного процесу.

Умови

Статус працівника: кваліфікований робітник.

Галузі розміщення: свиноферми, молочні ферми.

Термін роботи: 24 місяці.

Обов’язки на виробництві:

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння, годівля, роздача корму на тракторі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, догляд за телятами, контроль якості молока та інші.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми. Помешкання обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня, ванна, гаряча вода, опалення. У разі знаходження житла на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує робітників певним видом транспорту. Вартість оренди залежить від умов проживання, рентних цін в конкретній провінції, умов контракту.

Зарплата: як правило обговорюється і прописується в договорі з роботодавцем за годину праці. Мінімум це – 14 - 16 канадських доларів та всі необхідні соціальні платежі. Кількість робочих годин в тиждень – 40. Можлива наявність понадурочних робочих годин, які оплачуються додатково. Зазвичай після певного періоду часу роботи на фермі, почасова ставка зарплати може обговорюватись з роботодавцем у сторону збільшення. Зарплата виплачується на банківську картку один раз на місяць.

Ставка податку: як правило 23-26 відсотків.

Мінімальна сума щоб відкласти після сплати податків, вартості житла та економного харчування в перерахунку на долари США :1000 доларів на місяць.

Середня місячна зарплата "чистими": 1400 доларів США на місяць.

Cоціальний захист: робітник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби.

Термін оформлення

Пошук місця рботи: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата:
на свиоферми – протягом 1 - 2 місяців
на молочні ферми - 1 - 4 місяців

Очікування дозволу після подачі документів в посольство: 1,5-2,5 місяці.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 3 - 6 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 24 місяців: послуги «RealStaff» - 3000 євро, візові збори – біля 130 євро, вартість медичної комісії – близько 250 євро, вартість екзамену IELTS – близько 120 євро, вартість авіаквитка до місця роботи в один кінець – 700-800євро. Ми радимо працівнику мати з собою 300-400 доларів при від’їзді до Канади.

Загальні витрати на програму «під ключ»: приблизно 4500 євро.

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Більшість вакансій, які пропонує компанія "Real Staff" у Канаді, знаходяться у таких провінціях як Альберта та Саскачеван. Однак, робота може бути запропонована в будь-якій англомовній провінції. Якщо аплікант обмежує нас у виборі провінцій для роботи, це може значно збільшити час на пошук роботи для такого клієнта.

У 2015 році Міністерство громадянства та імміграції запровадило нову схему розгляду заяв на прохання про постійне місце проживання в Канаді під назвою Express Entry. Основною віхою цієї програми для імігрантів є те, що відтепер міністерство буде мати конкретні терміни обробки заявки на статус постійного жителя - протягом 6 місяців або навіть менше. Більш детальнішу інформацію про це можна дізнатися на спеціальній сторінці уряду Канади.

На даний час для українців не виділені квоти по програмі Міжнародний досвід Канади, яка надавала можливість молодим фахівцям та стажерам закріпити отримані знання на практиці, працюючи у канадського роботодавця протягом 1-2 років. Використовуючи дану програму, випускники та студенти аграрних закладів мали можливість «полегшеного» в`їзду до Канади, щоб отримати цінний практичний досвід. У майбутньому ми сподіваємось на активацію програми Міжнародний досвід Канади в Україні, про що ми сповістимо наших клієнтів.

Для того, щоб запросити іноземного працівника на роботу, канадському роботодавцю необхідно отримати дозвіл – LMO від однієї із пеціалізованих організацій в Канаді - Service Canada Centre. (Копія цього документу має бути подана працівником до посольства Канади разом з іншими документами.) Процес отримання LMO доволі тривалий (2-6 місяці). Якщо у роботодавця немає готового дозволу, то очікування на нього може збільшити загальний час, необхідний працівникові для виїзду до Канади у статусі досвідченого працівника.