Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Програма імміграції до Канади (для всієї сім'ї)

Отримайте дозвіл на ПМЖ в Канаді протягом 2-х років!

Канада – країна мігрантів, мультикультури, демократії та великих можливостей. Канада є одним із світових лідерів по залученню робочої сили із інших країн. Міграційна політика держави сприяє процесу найму робітників-іноземців місцевими роботодавцями через федеральні або провінційні програми. Більшість з іноземців, приїхавши до Канади, мають право, відповідно до законодавства, подати заявку на отримання дозволу на постійне місце проживання для себе та для членів своїх родин. Особи, залучені у сфері сільського господарства, не є виключенням із даного процесу.
Компанія "Ріал Стаф" допомагає своїм клієнтам, які же знаходяться на роботі в Канаді, подати заявку на ПМЖ (PR). Дізнатися докладніше про дану послугу, у нашого менеджера!
УВАГА!! Ми почали кредитувати наших клієнтів на дану програму. Тепер половину вартості послуг компанії Ви маєте змогу виплатити із заробітної плати в Канаді! Аби детальніше дізнатися про умови кредитної програми, завітайте на
відповідну сторінку нашого сайту.

Умови

Статус працівника: кваліфікований робітник.

Галузі розміщення: свиноферми, молочні ферми.

Термін роботи: 24 місяці.з можливістю продовження і подачі заявки на ПМЖ

Обов’язки на виробництві:

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння, годівля, роздача корму на тракторі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, догляд за телятами, контроль якості молока та інші.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми. Помешкання обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня, ванна, гаряча вода, опалення. У разі знаходження житла на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує робітників певним видом транспорту. Вартість оренди залежить від умов проживання, рентних цін в конкретній провінції, умов контракту.

Зарплата: обговорюється і прописується в договорі з роботодавцем за годину праці. Мінімум це – 14 - 16 канадських доларів та всі необхідні соціальні платежі. Кількість робочих годин в тиждень – 40. Можлива наявність понадурочних робочих годин, які оплачуються додатково. Зазвичай після певного періоду часу роботи на фермі, почасова ставка зарплати може обговорюватись з роботодавцем у сторону збільшення. Зарплата виплачується на банківську картку один раз на місяць.

Ставка податку: як правило 23-26 відсотків.

Мінімальна сума, яку можна за будь яких умов відкласти після сплати податків, вартості житла та економного харчування в перерахунку на долари США :1000 доларів на місяць.
Середньомісячнмй дохід "чистими": 1400 доларів США.
Максимальний "чистий" дохід: 2000 доларів США і більше.

Cоціальний захист: робітник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби.

Термін оформлення

Пошук місця рботи: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата:
на свиноферми – протягом 1 - 2 місяці
на молочні ферми - 2 - 4 місяці

Очікування дозволу після подачі документів в посольство: 1 - 2 місяці.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 2 - 5 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 24 місяців: послуги «RealStaff» - 2500 євро,
візові збори – близько 130 євро,
вартість медичної комісії – близько 280 євро,
вартість екзамену IELTS – близько 150 євро,
вартість авіаквитка до місця роботи в один кінець – 700-800 євро ( дуже часто роботодавець оплачує робітнику авіапереліт !),
Ми радимо працівнику мати з собою 300-400 доларів при від’їзді до Канади.

Загальні витрати на програму «під ключ»: приблизно 3500 (у разі якщо вартість авіаперельоту покривається роботодавцем) або 4300 євро (включаючи вартість авіаквитка).

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Майже всі наші клієнти, хто їде на роботу до Канади, попередньо беруть участь у програмі стажування у Данії протягом року, здобувають там необідний досвід, скажімо на свинофермі, і таким чином їх кандидатури стають цікавими для роботодавців в Канаді. Тобто, практика в Данії, є чи не обовязковою передумовою для подальшого виїзду до Канади. Більше дізнатися про стажування у Данії Ви можете на відповідній сторінці нашого сайту.

Більшість вакансій, які пропонує компанія "Real Staff" у Канаді, знаходяться у таких провінціях як Онтаріо, Альберта, Нова Скотія, Саскачеван та Принц Альберт. Якщо клієнт обмежує нас у виборі провінцій для роботи, це може значно збільшити час на пошук роботи для нього.

У 2015 році Міністерство громадянства та імміграції Канади запровадило нову схему розгляду заяв на прохання про постійне місце проживання в Канаді під назвою Express Entry. Основною віхою цієї програми для імігрантів стало те, що міністерство має конкретні терміни обробки заявки на отримання статусу постійного проживання - протягом 6 місяців або навіть менше. Більш детальнішу інформацію про це можна дізнатися на спеціальній сторінці уряду Канади. Заявку варто подавати після одного року роботи в Канаді. Таким чином Ви зможете отримати ПМЖ в Канаді максимум через два роки після Вашого в'їзду до цієї країни.

Бажаючим подати заявку для отримання дозволу на постійне місце проживання в Канаді по цій програмі потрібно мати рівень знання англійьскої мови за шкалою IELTS не менше 5 балів. При цьому для виїзду до Канади і почату роботи достатньо мати лише 3,5 бали. Наша компанія має великий досвід у підготовці до складання іспиту IELTS і ефективно допомагає з цим своїм клієнтам.

Для того, щоб запросити іноземного працівника на роботу, канадському роботодавцю необхідно отримати дозвіл – LMO від однієї із пеціалізованих організацій в Канаді - Service Canada Centre. (Копія цього документу має бути подана працівником до посольства Канади разом з іншими документами.) Процес отримання LMO доволі тривалий (2-6 місяці). Якщо у роботодавця немає готового дозволу, то очікування на нього може збільшити загальний час, необхідний працівникові для виїзду до Канади у статусі досвідченого працівника.

На даний час для українців не виділені квоти по програмі Міжнародний досвід Канади, яка надавала можливість молодим фахівцям та стажерам закріпити отримані знання на практиці, працюючи у канадського роботодавця протягом 1-2 років. Використовуючи дану програму, випускники та студенти аграрних закладів мали можливість «полегшеного» в`їзду до Канади, щоб отримати цінний практичний досвід. У майбутньому ми сподіваємось на активацію програми Міжнародний досвід Канади в Україні, про що ми сповістимо наших клієнтів.