Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Робоча програма у Норвегії
(з можливістю імміграції та возз'єднання сім'ї)

Норвегія – північна скандинавська країна з розвиненими демократичними інститутами, багатими природними ресурсами та високим рівнем життя населення. Сільське господарство займає одну із провідних ланок у структурі економіки країни. Робота в сільському господарстві Норвегії користується популярністю серед українців завдяки високій заробітній платі, добропорядності більшості роботодавців та можливості імігрувати в цю країну разом із усією сім'єю. У Норвегії, робітник потрапляє в країну високих соціальних стандартів, злагодженого урівноваженого життя місцевого населення, чудової природи та екологічно чистого навколишнього середовища.

Увага! На дану програму можливо оформити позику! Якщо у Вас не вистачає коштів, Ви маєте змогу оплатити повну вартість послуг компанії із заробітної плати в Норвегії. За детальнішою інформацією щодо оформлення позики зверніться до відповідного розділу на сайті.

Умови

Статус працівника: досвідчений працівник.

Галузі розміщення: тваринництво, зокрема молочні ферми та свиноферми. Можуть траплятись також вівцеферми, коні та кури, але значно рідше. Досить велика кількість змішаних ферм. (вівці/корови, свині/корови тощо).

Рослинництво: квіти та садівництво, ягоди, фрукти та овочі, змішані ферми.

Період роботи: необмежений (перший дозвіл дають на один рік з можливістю продовження). У рослинництві також можливі сезонні роботи тривалістю 4 - 8 місяців.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом.

Квіти та садівництво: висаджування квітів та декоративних рослин, перевезення, пакування, підв’язування, підживлення, зрізання, удобрення тощо. Робота у теплицях та на відкритому ґрунті.

Проживання: працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок неподалік від ферми, рідше – кімната у помешканні фермера чи житло поза фермою. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня з відповідним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує робітника певним видом транспорту.

Зарплата: від 181 норвежських крон за годину. Мінімальні кількість годин в тиждень – 37,5 або 162 годин на місяць. Зарплата виплачується на банківську картку один раз на місяць.

Ставка податку. В залежності від величини зарплати - від 21 до 30 відсотків.

Мінімальна сума зароблених коштів після сплати податків та вартості житла в перерахунку на євро: 1300 євро на місяць.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата в євро: 1600 євро.

Cоціальний захист: робітник має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць на рік. Час отримання відпустки необхідно узгоджувати із господарем.

Термін оформлення

Пошук місця для стажування: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата : протягом 1-2 місяці.

Для кандидатів, які бажають працювати в інших сферах ніж молочні ферми, термін оформлення може сягати 6 місяців.

Очікування дозволу після подачі документів в посольство : 1-3 місяці. (Як правило 8-10 тижнів).

Загальний термін від початку оформлення на програму до від’їзду на місце роботи : 2 - 4 місяці.

Вартість програми

Робочий контракт на рік з можливістю продовження та подачі заявки на постійне місце проживання:
Послуги «Real Staff» - наразі вартість програми уточнюйте у менеджера компанії, візові збори – приблизно 700 євро, витрати на дорогу до місця роботи – 250-300 євро.
Вартість послуг сплачується в гривнях по курсу Приват Банку на дату розрахунку.

Загальні витрати на програму «під ключ»: наразі вартість загальних витрат уточнюйте у менеджера компанії.

Сезонні роботи тривалістю менше 12 місяців:
Послуги «Real Staff» - 300 - 800 євро в залежності від заробітної плати, терміну роботи та інших умов праці (ціна встановлюється по кожній пропозиції окремо).

Візові збори та білет на дорогу – аналогічні описаним вище.

Загальні витрати на програму «під ключ»: в залежності від ціни послуг компанії за конкретну вакансію.

При від’їзді до Норвегії робітнику бажано мати з собою 200 - 300 євро.

Вимоги до кандидатів

Корисно знати про програму

Під час від’їзду до Норвегії не потрібно купувати поліс страхування, оскільки він не є обов’язковим при перетині кордону, а на місці роботи починає діяти місцева медичне страхування.

У Норвегії тваринницькі ферми невеликі за розміром навіть порівняно з фермами у Данії ( на них здебільшого працює від 1 до 2 працівників). Тому можливість одночасно влаштовувати працівників по двоє чи сімейні пари на одну ферму вкрай обмежені. Однак Ваша дружина/чоловік разом з дітьми можуть оформитися на спільне проживання з Вами по програмі возз'єднання вже через два місяці після початку Вашої роботи в Норвегії. При цьому Вашій сімейній парі буде дозволено працювати в Норвегії в будь якій сфері.

Оскільки розмір ферм у тваринництві невеликий, інколи фермери разом замовляють одного працівника на декілька господарств. При цьому зарплату виплачує один роботодавець, в якого, як правило проживає працівник, а працює робітник у декількох місцях відповідно до складеного графіку. Ви маєте бути готові, що праця на тваринницьких фермах у Норвегії може включати не лише безпосередню роботу з тваринами, а й іншу супутню роботу на фермі. (Ремонт приміщень, заборів, будівничі роботи, прибирання, фарбування тощо).

Після безперервної роботиу Норвегії протягом 3-х років працівник має право подати заявку для отримання права на постійне місце проживання. При цьому однією з вимог є знання норвежської мови на рівні В2.