Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Стажування у Норвегії

Норвегія – північна скандинавська країна з розвиненими демократичними інститутами, багатими природними ресурсами та високим рівнем життя населення. Сільське господарство займає одну із провідних ланок у структурі економіки країни. Стажування в сільському господарстві Норвегії користується популярністю серед студентів завдяки високій стипендії, достатній тривалості програми та добропорядності більшості роботодавців. У Норвегії, практикант потрапляє в країну високих соціальних стандартів, злагодженого урівноваженого життя місцевого населення, чудової природи та екологічно чистого навколишнього середовища.

Увага! На дану програму можливо оформити кредит! Якщо у Вас не вистачає коштів, Ви маєте змогу оплатити частину вартості послуг компанії, а саме- 1000 євро, із заробітної плати в Норвегії. За детальнішою інформацією щодо оформлення позики зверніться до співробітника "Real Staff".

Умови

Статус працівника: практикант.

Галузі розміщення: тваринництво, зокрема молочні ферми та свиноферми. Можуть траплятись також вівцеферми, коні та кури, але значно рідше. Досить велика кількість змішаних ферм. (вівці/корови, свині/корови тощо).

Рослинництво: квіти та садівництво, ягоди, фрукти та овочі, змішані ферми.

Термін стажування: 12-24 місяці. У рослинництві також можливі сезонні роботи тривалістю 4 - 8 місяців.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом.

Квіти та садівництво: висаджування квітів та декоративних рослин, перевезення, пакування, підв’язування, підживлення, зрізання, удобрення тощо. Робота у теплицях та на відкритому ґрунті.

Проживання: практиканти завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми, рідше – кімната у помешканні фермера чи житло поза фермою. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня з відповідним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує практикантів певним видом транспорту.

Зарплата: від 100 норвежських крон за годину. Мінімальні кількість годин в тиждень – 37,5 або 162 годин на місяць. Стипендія виплачується на банківську картку один або два рази на місяць.

Ставка податку. В залежності від величини зарплати - від 21 до 30 відсотків.

Мінімальна сума "щоб відкласти" після сплати податків, вартості житла та економного харчування в перерахунку на євро: близько 1тис. євро на місяць.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата чистими в євро: 1200-1300.

Cоціальний захист: практикант має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць на рік. Час отримання відпустки необхідно узгоджувати із господарем.

Термін оформлення

Пошук місця для стажування: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата : протягом 1-4 місяців.

Для кандидатів, які бажають стажуватися в інших сферах ніж молочні ферми, термін оформлення може сягати 6-8 місяців.

Очікування дозволу після подачі документів в посольство : 1-3 місяці. (Як правило 8-10 тижнів).

Загальний термін від початку оформлення на програму до від’їзду на місце стажування : 2 - 6 місяці. В середньому : 4 - 6 місяці.

Вартість програми

Розміщення тривалістю 24 місяців: Послуги «Real Staff» - 3000 євро, візові збори – 575 євро (550 євро+ 835 грн.), витрати на дорогу до місця стажування – 250-300 євро. 

Загальні витрати на програму «під ключ»: 3800 євро.

Розміщення тривалістю 12 місяців: 2000 євро. Візові збори та білет на дорогу – аналогічні описаним вище.

Загальні витрати на програму "під ключ": 2800 євро.

Розміщення менше 12 місяців: Послуги «Real Staff» - обговорюються з працівником по кожній окремій пропозиції окремо.

Візові збори та білет на дорогу – аналогічні описаним вище.

Загальні витрати на програму «під ключ»: уточнюйте з представником компанії.

При від’їзді до Норвегії практиканту з собою бажано мати 150 - 200 євро.

Вимоги до кандидатів

Робочий контракт

«Real Staff» не приймає замовлення на можливість оформлення кандидата у статусі досвідченого робітника для роботи по робочому контракту. Причиною цього є небажання фермерів платити більші кошти досвідченому працівнику, а також досить великі ризики в отриманні відмови заявнику для роботи в Норвегії через програму досвідченого працівника від Імміграційної служби Норвегії. Однак, у виключних випадках, за бажанням фермера, ми можемо оформити подібний контракт з працівником.

Корисно знати про програму

Під час від’їзду до Норвегії не потрібно купувати поліс страхування, оскільки він не є обов’язковим при перетині кордону, а на місці стажування починає діяти місцева медичне страхування.

У Норвегії тваринницькі ферми невеликі за розміром навіть порівняно з фермами у Данії ( на них здебільшого працює від 1 до 2 працівників). Тому можливість влаштовувати практикантів по двоє чи сімейні пари у тваринництві відсутні. У Норвегії ми не приймаємо заявки на оформлення сімейних пар та кандидатів по двох на одну ферму. Однак Ваша подруга/товариш чи дружина/чоловік може відвідати Вас у Норвегії і протягом тривалого періоду гостювати за попередньою згодою фермера.

Оскільки розмір ферм у тваринництві невеликий, інколи фермери разом замовляють одного працівника на декілька господарств. При цьому зарплату виплачує один роботодавець, в якого, як правило проживає працівник, а працює студент у декількох місцях відповідно до складеного графіку. Ви маєте бути готові, що стажування на тваринницьких фермах у Норвегії може включати не лише безпосередню роботу з тваринами, а й іншу супутню роботу на фермі. (Ремонт приміщень, заборів, будівничі роботи, прибирання, фарбування тощо).