Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Стажування в Данії

УВАГА!

КОНТРАКТИ НА СТАЖУВАННЯ У СФЕРІ ТВАРИННИЦТВА У НАС БЕЗКОШТОВНІ! ЕКОНОМТЕ СВОЇ КОШТИ У СПІВПРАЦІ З НАМИ!

Компанія "Ріал Стаф" пропонує своїм клієнтам кредитну програму! Практично усі витрати на поїздку до Данії Ви можете покрити із заробітної плати на місці стажування. Умови кредитування.

Програма стажування у Данії - це унікальна можливість для молодих українців розпочати свою кар`єру у сфері сільського господарства за кордоном. Адже це чи не єдина довготривала програма, в якій можуть взяти участь особи, які не мають попереднього досвіду у даній царині за межами України. Здобувши практичні навички у Данії, рекомендації від роботодавця та покращивши рівень знання англійської мови, такі працівники мають змогу працевлаштуватися в інших країнах, де досвід за кордоном є обов`язковою умовою. Перед ними відкриваються перспективи по працевлаштуванню та виїзду на постійне місце проживання у таких країнах як Канада, Нова Зеландія, Норвегія, Фінляндія, Австралія та інші. Тому, приймаючи участь у програмі стажування у Данії, Ви не просто покращуєте свій фінансовий стан та здобуваєте певний досвід, а робите великий внесок у власне майбутнє!

Умови

Статус працівника: практикант.

Галузі розміщення:
Тваринництво: молочні ферми, свиноферми (норкові, курячі, кінні ферми - значно рідше);

Рослинництво: квіти та садівництво.

Термін стажування: 18 місяців.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, асистування ветеринару, перевезення вантажів на тракторі з причепом.

Квіти та садівництво: висаджування квітів та декоративних рослин, перевезення, пакування, підв’язування, підживлення, зрізання, удобрення тощо. Робота у теплицях та на відкритому ґрунті.

Норки: ловля звірів для перевезення/забою/спарювання, вакцинація, перевезення тварин, ремонт кліток, рознесення соломи, перевірка наявності корму, інколи – годівля спец. машиною, забір крові у тварин, знімання шкур на спец. пристрої.

Проживання: практиканти завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми, рідше – кімната у помешканні фермера чи житло поза фермою. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня із усім кухонним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує практикантів певним видом транспорту.

Зарплата: ставка в датських кронах за 37,5 робочих годин в тиждень. Виплачується на банківську картку один або два рази на місяць.

Місячна ставка зарплати залежить від віку робітника та галузі його роботи:

Для осіб, які досягнули або досягнуть віку 25 років під час стажування та працюють у тваринництві: місячна заробітна плата протягом перших 6 місяців – 11.571,02 крон, останніх 6 місяців – 15.537,58 крон

Мінімальна сума зароблених коштів після сплати податків та вартості житла в перерахунку на євро:

- тваринництво: 1200 євро на місяць
- рослинництво: 1150 євро на місяць

Середній місячний дохід : 1300 -1400 євро

Ставка податку ( пільгова для практикантів ) : приблизно 14-16 відсотків.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково або компенсуються додатковими вихідними. Їх наявність не є обов'зковою умовою і залежить від виробничої доцільності та волі роботодавця.

Cоціальний захист: практикант має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць на рік. Час отримання відпустки необхідно узгоджувати із роботодавцем.

Термін оформлення

Пошук місця для стажування: в залежності від обраної програми, рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата – протягом 1 - 4 тижні.

Для сімейних пар в тваринництві, а також кандидатів, які бажають стажуватися в інших сферах ніж свинарство, молочні ферми та рослинництво, термін пошуку роботи може сягати 6-ти тижнів.

Очікування дозволу на стажуванні від Міграційної служби Данії після подачі документів в посольство: 3 - 7 тижнів.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце стажування : 1 - 3 місяці.

Вартість

Розміщення тривалістю 18 місяців: Вартість послуг «Real Staff» залежить від типу програми, в якій кандидат бере участь, а саме :

Програма В - БЕЗКОШТОВНО!
( Лише тваринництво)
Програма С - 500 євро
(Лише рослинництво)

Для того, щоб більш детально ознайомитися з умовами кожної програми та дізнатися, що включає ціна послуг, відвідайте окрему сторінку на нашому сайті: Вартість програми у Данії.

Вимоги до кандидатів

Робочий контракт

Зазвичай «Real Staff» не приймає замовлення на оформлення кандидата у статусі досвідченого робітника для роботи по робочому контракту у Данії. Причиною цього є небажання фермерів платити більші кошти досвідченому працівнику порівняно з практикантом. Ті, хто має намір продовжити роботу за кордоном після закінчення стажування у Данії, можуть ознайомитись з відповідними програмами в інших країнах на нашій сторінці.

Корисно знати про програму

У Данії тваринницькі ферми порівняно невеликі за розміром, на яких здебільшого працює від 1 до 6 працівників. Тому можливість влаштовувати практикантів по двоє чи сімейні пари у тваринництві вкрай обмежені. Така вимога зі сторони кандидатів, може бути причиною тривалішого часу очікування розміщення.

Суми нарахування зарплати практикантам, які працюють на тваринницькій фермі, можна знайти тут. Ставка зарплати офіційно затверджується кожного року. З року в рік вона дещо підвищується. Так само підвищуються і візові платежі.