Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Стажування в Данії

Увага!

Компанія "REAL STAFF" пропонує клієнтам кредитну програму оплати послуг по організації стажування у Данії. У Вас є можливість розрахуватися за наші послуги із заробітної плати на місці стажування. Щоб дізнатися детальніше про умови кредитування, зверніться до відповідного розділу на сайті!

Якщо Ви є студентом аграрного навчального закладу відповідної спеціальності, наша фірма пропонує Вам хорошу ціну за послуги по організації стажування у Данії - 500 євро!
Не втрачайте свій шанс зекономити на поїздці до Данії!

Програма стажування у Данії - це унікальна можливість для молодих українців розпочати свою кар`єру у сфері сільського господарства за кордоном. Адже це чи не єдина довготривала програма, в якій можуть взяти участь особи, які не мають попереднього досвіду у даній царині за межами України. Здобувши практичні навички у Данії, рекомендації від роботодавця та покращивши рівень знання англійської мови, такі працівники мають змогу працевлаштуватися в інших країнах, де досвід за кордоном є обов`язковою умовою. Перед ними відкриваються перспективи по працевлаштуванню та виїзду на постійне місце проживання у таких країнах як Канада, Нова Зеландія, Норвегія, Фінляндія, Австралія та інші. Тому, приймаючи участь у програмі стажування у Данії, Ви не просто покращуєте свій фінансовий стан та здобуваєте певний досвід, а робите великий внесок у власне майбутнє!

Умови

Статус працівника: практикант.

Галузі розміщення:
Тваринництво, зокрема молочні ферми та свиноферми. Можуть траплятись також норки, кури, коні, але значно рідше;

Рослинництво: квіти та садівництво.

Термін стажування: 12 місяців. У рослинництві також можливий період 6 - 9 місяців.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годівля, кастрування поросят, вакцинація, запліднення свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, інколи – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годівля, догляд за телятами, інколи – приготування міксу для годівлі, асистування ветеринару, перевезення вантажів на тракторі з причепом.

Квіти та садівництво: висаджування квітів та декоративних рослин, перевезення, пакування, підв’язування, підживлення, зрізання, удобрення тощо. Робота у теплицях та на відкритому ґрунті.

Норки: ловля звірів для перевезення/забою/спарювання, вакцинація, перевезення тварин, ремонт кліток, рознесення соломи, перевірка наявності корму, інколи – годівля спец. машиною, забір крові у тварин, знімання шкур на спец. пристрої.

Проживання: практиканти завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми, рідше – кімната у помешканні фермера чи житло поза фермою. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня із усім кухонним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження помешкання на значній відстані від місця роботи, фермер забезпечує практикантів певним видом транспорту.

Зарплата: ставка в датських кронах за 37,5 робочих годин в тиждень. Виплачується на банківську картку один або два рази на місяць.

Місячна ставка зарплати залежить від віку робітника та галузі його роботи:

Мінімальна сума "щоб відкласти" після сплати податків, вартості житла та економного харчування в перерахунку на євро:
- тваринництво: 1000 євро на місяць;
- рослинництво: 950 євро на місяць

Середня місячна зарплата "чистими" : 1100 -1200 євро

Ставка податку: знижена для практикантів, приблизно 14-16 відсотків.

Понадурочні години роботи оплачуються додатково або компенсуються додатковими вихідними. Їх наявність не є обов'зковою умовою і залежить від виробничої доцільності та волі роботодавця.

Cоціальний захист: практикант має право на безкоштовне медичне обслуговування та невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних у разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць на рік. Час отримання відпустки необхідно узгоджувати із господарем.

Термін оформлення

Пошук місця для стажування: в залежності від рівня англійської мови, попереднього досвіду та інших даних кандидата – протягом 1 - 3 тижнів.

Особи, які беруть участь у програмі за зниженою вартістю послуг компанії, мають погодитися, у разі необхідності, очікувати на місце протягом 2 місяців.

Для сімейних пар в тваринництві, а також кандидатів, які бажають стажуватися в інших сферах ніж свинарство, молочні ферми та рослинництво, термін пошуку роботи може сягати 3-х місяців.

Очікування дозволу на стажуванні від Імміграційної служби після подачі документів в посольство: 3 - 6 тижні.

Загальний термін очікування від початку оформлення на програму до від’їзду на місце стажування : 1 - 3 місяці.

Вартість

Розміщення тривалістю 12 місяців: Вартість послуг «Real Staff» залежить від типу програми, в якій кандидат бере участь, а саме :

Програма А - 500 євро

Програма В - 900 євро

Програма С - 1100 євро

Для того щоб більш детально ознайомитися з умовами кожної програми та дізнатися, що включає ціна послуг, відвідайте окрему сторінку на нашому сайті: Вартість програми у Данії.

Розміщення менше 12 місяців: Послуги «Real Staff» - обговорюються з працівником по кожній пропозиції окремо.

Вимоги до кандидатів

Робочий контракт

Зазвичай «Real Staff» не приймає замовлення на оформлення кандидата у статусі досвідченого робітника для роботи по робочому контракту у Данії. Причиною цього є небажання фермерів платити більші кошти досвідченому працівнику порівняно з практикантом. Ті, хто має намір продовжити роботу за кордоном після закінчення стажування у Данії, можуть ознайомитись з відповідними програмами в інших країнах на нашій сторінці.

Корисно знати про програму

Під час від’їзду до Данії, не потрібно купувати полісу страхування, оскільки він не є обов’язковим при перетині кордону, а на місці стажування починає діяти місцева медичне страхування.

У Данії тваринницькі ферми порівняно невеликі за розміром, на яких здебільшого працює від 1 до 6 працівників. Тому можливість влаштовувати практикантів по двоє чи сімейні пари у тваринництві вкрай обмежені. Така вимога зі сторони кандидатів, може бути причиною тривалішого часу очікування розміщення.

Суми нарахування зарплати практикантам, які працюють на тваринницькій фермі, можна знайти тут. Ставка зарплати офіційно затверджується кожного року. З року в рік вона дещо підвищується. Так само підвищуються і візові платежі.